Zavazadla Rimowa – luxus na cestách

Společnost Rimowa už více než sto let nabízí špičková zavazadla pro nejnáročnější zákazníky. Filozofií a cílem tohoto německého výrobce je poskytnutí maximálního komfortu a kvality, aby i náročné cestování mohlo být příjemné a pohodlné.
Kufry můžete zakoupit v prodejnách Delmas.cz - Zobrazit Rimowa kufry v eshopu


Rimowa – to nejsou jen obyčejná zavazadla

Dokonalý design, praktičnost a použití nejlepších materiálů, to vše je pro Rimowu samozřejmostí neboť zkušenosti této firmy jsou obrovské. Kufry a zavazadla vyrábí již přes 110 let. Založena byla v Německu roku 1898 a dnes ji vede již třetí generace majitelů. S každou další generací přitom přicházejí zlepšení a novinky. V současnosti se k výrobě používají například speciální slitiny hliníku nebo 100% polykarbonát. Tyto materiály zajišťují maximální lehkost, ale zároveň odolnost. Skvěle je chráněn i obsah, a to jak před vlivy venkovních teplot a vlhkosti, tak před mechanickým poškozením.Cestujte stylově!

Pro majitele kufrů Rimowa je připraven také odpovídající nadstandardní servis. Pokud by zavazadlo bylo poškozeno, v desítkách zemí světa jsou k dispozici servisní centra připravena problém vyřešit a napravit. A navíc! V některých vyhlášených hotelech můžete poškozený kufr Rimowa prostě odevzdat na recepci a během 24 hodin jej dostanete zpět opravený. Obchody s produkty Rimowa najdete v obrovském množství zemí. Firma si zakládá na tom, aby její produkty byly prodávány pouze v autorizovaných prodejnách se speciálně školeným personálem, který může být zájemcům plně nápomocen nejen při výběru. Rimowa se o své zákazníky stará a věnuje jim stejnou péči, jakou věnuje výrobě svých kvalitních zavazadel.

Hledáte ideální kufr na cestování po světě? Kufry Rimowa jsou vynikající volbou. Zobrazit kufry v e-shopu